huvitav
-16%

Teisaldatav aiamaja Vanker 12 m² verandaga ja pinkidega

Kuumakse al. 120.73 / 60 kuud

4,490.00

Mõõdud: 5,0 x 2,4 m.

Elementseinad 18 mm. Punnitud põranda- ja katuselauad 18 mm. Eristuva teisaldatav aiamaja, kontor, kämping või laste mängumaja. Sääst vundamendi ehitamiselt, sest seisab muudetava kõrgusega pulbervärvitud terastugedel, millel küljes ka veerevad rattad. Vajadusel võimalik lükata Vanker aias teise kohta.

Pendelvärav, 1 avanev aken, pakettklaasid, pulbervärvitud terasraam, veerevad terasrattad, seadistatavad terasest seisujalad, 2 pinki verandal.

Vedu mandril tellijapoolse mahalaadimisega 180€ või mahatõstega 350€(suursaartele vastavalt 280€ ja 590€).

Küsi paigaldust!

Kirjeldus

Hinnas kõik puuosad (k.a. uksed ja aknad, viimased on enamikul juhul juba paigaldatud seinaelementidesse), kinnitusvahendid ning üksikasjalik koostejuhend. Katusekate ei sisaldu hinnas.

Valmiselementide raamide ühendamisel kruvikoostega tekib tugev ja vastupidav raamkonstruktsioon, mis teenib oma peremeest hästi pika aja vältel ka põhjamaises kliimas.
Ehitiste aluspuudeks kasutatakse minimaalselt 44×94 mm ristlõikega puitu.
Toodete komplekteerimiseks kasutatakse ainult kvaliteetseid tarvikuid, mis tagavad toodete hea toimivuse kogu nende kasutusea jooksul: silinderlukke, reguleeritavaid mantelhingi jne.

Vankri metallosad on enne värvimist ka tsingitud. Maja toetub terastugedele ja rattad ei ole mõeldud maja vedamiseks, kuid võimaldavad õuealas maja lükkamist teise kohta.

Lisainfo

Kaal kg

Veame

Lao asukoht

Pindala m²

Garantii

Värv

Kohale toimetamine

Tellimisaeg

Seina paksus (mm)