Teisaldatav aiamaja Vanker 14,5m²

Kuumakse al. 140.04 / 60 kuud

5,650.00

Välismõõdud: 6,0 x 2,4 m.

Eristuv teisaldatav aiamaja, kontor, kämping või laste mängumaja, mis ei vaja vundamenti. Seisab muudetava kõrgusega pulbervärvitud terastugedel, millel on küljes ka veerevad rattad, mis võimaldava veeretada maja teise kohta.

Elementseinad 18 mm, põranda- ja katuselauad 18 mm. Põrandatalad 44 x 120 mm.

1 avanev aken(asukoht valitava paigaldades), pakettklaasid, uks(asukoht valitav otsa- või külgseina), pulbervärvitud terasraam, veerevad terasrattad, muudetava kõrgusega terasseisujalad.

Vedu mandril tellijapoolse mahalaadimisega 180€ või kraana-autoga 350€(suursaartele vastavalt 280€ ja 590€).

Küsi paigaldust!

Kirjeldus

Hinnas kõik puuosad (k.a. uksed ja aknad, viimased on enamikul juhul juba paigaldatud seinaelementidesse), kinnitusvahendid ning üksikasjalik koostejuhend. Katusekate ei sisaldu tarnes.

Valmiselementide raamide ühendamisel kruvikoostega tekib tugev ja vastupidav raamkonstruktsioon, mis teenib oma peremeest hästi pika aja vältel ka põhjamaises kliimas.
Ehitiste aluspuudeks kasutatakse minimaalselt 44×94 mm ristlõikega puitu.
Toodete komplekteerimiseks kasutatakse ainult kvaliteetseid tarvikuid, mis tagavad toodete hea toimivuse kogu nende kasutusea jooksul: silinderlukke, reguleeritavaid mantelhingi jne.

Vankri metallosad on enne värvimist ka tsingitud. Maja toetub terastugedele ja rattad ei ole mõeldud maja vedamiseks, kuid võimaldavad õuealas maja lükkamist teise kohta.

Lisainfo

Kaal kg

Veame

Lao asukoht

Pindala m²

Garantii

Värv

Kohale toimetamine

Pakendi mõõdud

Tellimisaeg